– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Oblast Transkarpatien - Berghütten

(Berghotels, Schutzhütten)

Oblast Transkarpatien, Ukraine

Rem: Zakarpattia oblast in Ukraine is also referred to as Zakarpattya, Zakarpattia, Transcarpathia, Carpathian Ruthenia, Transcarpathian Oblast and Subcarpathian Rus.

Wählen Sie eine Unterkunft nur aus dem Bezirk:
 • Berehowe (0)
 • Chust (0)
 • Irschawa (0)
 • Mischhirja (0)
 • Munkatsch (0)
 • Peretschyn (0)
 • Rachiw (2)
 • Swaljawa (0)
 • Tjatschiw (0)
 • Uschhorod (0)
 • Welykyj Beresnyj (1)
 • Wolowez (0)
 • Wynohradiw (0)
Karte anzeigen unterkunft
Karte wird geladen...
PensionPension HotelHotel HütteHütte ErholungszentrumErholungszentrum PrivatunterkunftPrivatunterkunft LogierhausLogierhaus BergbaudeBergbaude CampingplatzCampingplatz
Region: Oblast Transkarpatien (Seite 1/1) Seite anzeigen: 1
?? %
Turystychnyj prytulok Javirnyk (910 m) [Vergrößern - neues Fenster]
Standort: Ve vrcholové části masivu Javorník (ukrajinsky Javirnyk) v ukrajinských Karpatech, poblíž vrcholku Juda vrch. Na velmi klidném místě mimo hlavní turistický ruch, vzdušnou čarou pouze 8 km od hranice se Slovenskem. Nedaleké louky poskytují hezké výhledy. V blízkosti je plocha pro sledování přirozeného vývoje lesů. K chatě stoupá červená turistická značka (Zakarpatská magistrála) od silnice mezi obcí Sil a Kostrina (výstup trvá cca 3 hod.). Kratší cesta (cca 1 hod.) vede z vesničky Ruskyj Močar.
Unterkunft: Turistická chata, obnovená v roce 2017 na základech bývalé turistické chaty KČST (postavené v roce 1936, vyhořelé v roce 2015). Chata zatím funguje v testovacím režimu. V chatě je přibližně 20 lůžek ve 4 pokojích. Ve spodní části chaty je velká jídelna s kuchyní, možno domluvit stravování. Před chatou je venkovní posezení, buduje se dřevěná koliba vhodná ke grilování.
Preis: Celoročně: 200 UAH/os/noc.
Hinweise: Foto: R. Vystrčil, LevneUbytovani.net.
Aktualisierung: 1. November 2018 20 0 mehr Infos...

?? %
mob. +420 608 217 123 (v ČR), +380 678 006 825 (na Ukrajině) rtmglobal@centrum.cz
Berghütte Perelisok - Perelesok (1.350 m) [Vergrößern - neues Fenster]
Standort: Na hlavním hřebenu poloniny Svidovec při cestě z města Rachov na nejvyšší horu Svidovce - Bliznici (1.880 m). Do Rachova je dobré autobusové spojení, i přímé z ČR. V zimě vedle chaty funguje lyžařský vlek dlouhý 450 m.
Unterkunft: Skromná horská chata nabízející 40 míst k přespání ve vlastních spacích pytlech (možnost zapůjčení). Na chatě je společenská místnost s krbem, sociální zařízení (WC + sprcha), možnost drobného občerstvení. K dispozici je veškeré kuchyňské nadobí, televize. V areálu chaty je možné postavit vlastní stany. Elektřinu dodává malá větrná elektrárna. Chata je v provozu non-stop. Malé skupiny do 10 osob se nemusí hlásit předem, více lidí potřeba hlásit alespoň 3 dny předem (samozřejmě v hlavní sezóně je lepší provést rezervaci více dopředu).
Preis: Léto: 75 UAH/os/noc, stanování na pozemku 30 UAH/stan/noc (včetně 2-3 osob). Zima: 150 UAH/os/noc. Za dodatečnou platbu možný vývoz k chatě: v létě terénním vozidlem 1.000 UAH/auto (max. 4 lidi), v zimě pásovým traktorem táhnoucím saně 3.000 UAH/vývoz (max. 17 osob). Ceny platí i při ubytování jediné osoby.
Hinweise: Jazyky: čeština, slovenština, ukrajinština, ruština. Poloha v mapě je přibližná.
Aktualisierung: 1. August 2017 40 0 mehr Infos...

75 %
+380 974 781 533 (unbekannt)
Kotedzh Khatyna [Vergrößern - neues Fenster]
Standort: V ukrajinském lyžařském středisku Drahobrat (Dragobrat) na Svidovci, 100-200 m od sedačkových lanovek a lyžařských vleků. Středisko Drahobrat je umístěno ve výšce 1400 m, nabízí i krásné turistické stezky, nedaleko je Bliznice (1.883 m, nejvyšší hora poloniny Svidovec). Z oken chaty je vidět lyžařský svah na hoře Stoh. Příjezd na Drahobrat jen terénními auty (taxi) z Jasině po rozbité cestě.
Unterkunft: Chata se 7 pokoji (2- až 3-lůžkovými) rozdělenými do dvou samostatných částí chalupy. V každé polovině chaty je k dispozici vybavená kuchyňka a soc. zařízení (WC, sprcha). Možnost vlastního vaření v kuchyňce, případně vám rádi připraví jídla majitel s kuchařkou. K dispozici je sauna.
Preis: Léto: 50 UAH/os/noc, s polopenzí 110-120 UAH/os/noc. Zima: s polopenzí 250-300 UAH/os/noc (ubytování bez stravy není možné). Sauna: 150 UAH/hod.
Hinweise: Jazyky: ukrajinština, ruština. Foto: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net, 2011. Odkaz do mapy je jen přibližný.
Aktualisierung: 1. Oktober 2011 15 0 mehr Infos...
Region: Oblast Transkarpatien (Seite 1/1) Seite anzeigen: 1