BilligeUnterkunft.net - Der Katalog billiger Unterkunft in der Tschechei und der Slowakei
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
billige Unterkunft
Böhmen - unterkunft Mähren - unterkunft Slowakei - unterkunftPressburger Land - Erholungszentren

» » » Erholungszentren

Kreis:

   Karte anzeigen von Erholungszentren in der Region Pressburger Land
   Region: Pressburger Land (Seite 1/1)Seite anzeigen: 1
   - %Erholungszentrum Detskej misie Prameň, Píla
   Kleine Karpaten
   Telefonmob. +421 908 526 161, +421 914 249 474 pramen@detskamisia.sk
   Ort: V Malých Karpatoch, v doline potoka Zajačí jarok, za obcami Píla, Červený Kameň a Častá. Hrad Červený Kameň 2,4 km. Rozhľadňa na Kukle (564 m) 4 km. Stredisko Piesok (Zochova chata) 3,2 km.

   Unterkunft: Táborové centrum s celoročnou prevádzkou pre duchovno-vzdelávacie pobyty cirkevných spoločenstiev a zborov, organizovanie seminárov, pobyty rodín, športové aktivity, prípadne aj pre organizovanie rôznych osláv. Kapacita strediska je až 98 osôb. V stredisku sú zateplené chatky (3x4, 7x8 lôžok, poschodové postele), rodinné chatky (2x4, 3x6 lôžok, vlastné soc. zariadenie, niektoré s kuchynkou) a apartmány v murovanej budove (1x3, 1x5, 1x6 lôžok). Zabezpečujeme kompletné stravovanie. Futbalové ihrisko, florbalové ihrisko, basketbalový kôš na streetbal, pingpong, biliard. Spoločenské miestnosti pre 20 a 90 ľudí (vybavené pre organizovanie školení, projektor).

   Preis: Chatka (8-miestna): 6 EUR/os/noc, vykurovanie 2,50 EUR/chatka/noc. Rodinná chatka: 8 EUR/os/noc, vykurovanie 2,50 EUR/chatka/noc. Apartmán: 8 EUR/os/noc, vykurovanie 6 EUR/apartmán/noc. Deti do 3 rokov zdarma (bez nároku na lôžko). Preferujeme skupinové pobyty, ale ak nie je plno rezervované, ubytujeme aj jednotlivcov. Ceny sú konečné (vrátane rekreačných poplatkov aj posteľnej bielizne) a platné aj pri pobyte iba na 1 noc.

   weitere Infos...Aktualisierung: 1. April 2016   Anzahl der Betten: 98 Betten mit Zugang ohne Barrieren: 1

   - %Včelársky skanzen Včelařská paseka, Kráľová pri Senci - Jánovce
   Senec - Sonnenseen
   Telefon+421 337 798 049 (správca), +421 245 901 130 (domovníčka), mob. +421 903 778 049 aar.moravcik@gmail.com
   Ort: Na samote v krásnom lesnom parku v polovici cesty zo Senca do Sládkovičova. V blízkosti sú osady Jánovce (pozor, obec Jánovce je vzdialená viacej) a Lučny dvor. Kráľová pri Senci 4,5 km. Atrakcie v okolí: Oáza tigra ussurijskeho (Kostolná pri Dunaji) 9 km, termálne kúpalisko Vincov les (Sládkovičovo) 11 km, Ranč u Paľa (jazda na koni), splav po Malom Dunaji v Jelke 20 km, Slnečné jazerá (Senec) 10 km.

   Unterkunft: Včelárska paseka je najväčší včelársky skanzen v strednej Európe, má vyše 300 exponátov. Zariadenie bolo otvorené v roku 1932 ako včelárske učilište v Kráľovej pri Senci. K ubytovaniu hostí celoročne slúži dve chatky, každá po 11 lôžok s vlastnou kuchynkou. V hlavnej budove sa nachádza kuchyňa, malá sála a veľká sála (slúžiaca aj ako jedáleň, 80 miest), vhodné na organizovanie spoločenských akcií. Cez leto v hlavnej budove 9 izieb (2- až 5-posteľových, celkom 32 lôžok), každá je vybavená vlastným sociálnym zariadením a sprchou.

   Preis: Chatky: leto - 1. noc 6,60 EUR/os, každá ďalšia noc 5,00 EUR/os/noc, zima - 1. noc 8,30 EUR/os, každá ďalšia noc 6,60 EUR/os/noc. Hlavná budova (iba cez leto): 1. noc 8,30 EUR/os, ďalšia noc 6,60 EUR/os/noc. Plná penzia 8,30 EUR, polpenzia 5,00 EUR, raňajky 2,15 EUR, možná dohoda o jedálnom lístku. Prehliadka skanzenu: dobrovoľné vstupné.

   Bemerkungen: Inzerát nebyl dlouho aktualizován, zde uvedené údaje proto nemusí odpovídat realitě. Zjistíte-li nové informace, sdělte je, prosím, na info@levneubytovani.net.

   weitere Infos...Aktualisierung: 1. April 2009   Anzahl der Betten: 54 Betten mit Zugang ohne Barrieren: 0

   Region: Pressburger Land (Seite 1/1)Seite anzeigen: 1

   A n g e b o t
   Home - Unterkunft
   Böhmen
   Mähren
   Slowakei
   Ukraine
   Polen
   Ungarn
   Suchen
   Tips für Ausflüge
   Welt
   Anzeigen
   Über das Projekt
   Kontakt

   L a n g u a g e
   česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
   русская версия deutsche Version magyar verzió english version

   A n m e l d e n
   Anmelden
   Neuer Benutzer

   Q u a l i t ä t
   Qualität ist unser Ziel!
   Haben Sie etwas
   Ungenauigkeit finden?
   Informieren den Admin

   F a c e b o o k

   I c h   a r b e i t e   m i t
   Hiking.Sk

   Duše Karpat


   Design: Z. Reichl a R. Vystrčil