– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Billige Unterkunft - Hartenberg (Hřebeny)

(Teil der Gemeinde Josefsdorf)

Karte anzeigen der Unterkunft - Hartenberg
Karte wird geladen...
PensionPension HotelHotel HütteHütte ErholungszentrumErholungszentrum PrivatunterkunftPrivatunterkunft LogierhausLogierhaus BergbaudeBergbaude CampingplatzCampingplatz
Teil der Gemeinde: Hartenberg (Seite 1/1) Seite anzeigen: 1
50 %
mob. +420 604 519 563 calmia@seznam.cz
Gästehaus Hartenberg [Vergrößern - neues Fenster]
Standort: V malé horské vesnici Hřebeny v Krušných horách, 9 km od centra Sokolova. Vlaková zastávka Hřebeny 1 km. Zřícenina hradu Hartenberg 500 m, rozhledna Cibulka nad Oloví 1,8 km. Možnost výletů do Německa, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Karlovy Vary, motýlí farma (Motýlí dům Diana v Karlových Varech), Chebsko.
Unterkunft: Malý rodinný penzion s kapacitou 6 osob, otevřený po rekonstrukci od 1.4.2017. V penzioně jsou dva pokoje (v každém 2 lůžka + přistýlka), TV, plně vybavená kuchyň (myčka, mikrovlnka, sporák), koupelna s rohovou vanou a WC. Možnost dětské postýlky. Parkování u domu. Zahrada s posezením a možností grilování. Přes zimu (měsíce 12-03) ubytování neposkytujeme.
Preis: Celá sezóna: 250 Kč/os/noc, děti 3-10 let 150 Kč/noc, do 3 let zdarma. Ceny jsou konečné (obsahují veškeré poplatky, energie i povlečení) a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc (i v hlavní sezóně).
Hinweise: Letní prázdniny 2018 jsou kompletně obsazeny. Bezahlte Werbung.
Aktualisierung: 2. Juli 2018 6 0 mehr Infos...
Teil der Gemeinde: Hartenberg (Seite 1/1) Seite anzeigen: 1