– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Billige Unterkunft - Nationalpark Wigry

» Nationalpark Wigry
Karte anzeigen der Unterkunft - Nationalpark Wigry
Karte wird geladen...
PensionPension HotelHotel HütteHütte ErholungszentrumErholungszentrum PrivatunterkunftPrivatunterkunft LogierhausLogierhaus BergbaudeBergbaude CampingplatzCampingplatz
Erholungsgebiet: Nationalpark Wigry (Seite 1/1) Seite anzeigen: 1
85 %
mob. +48 721 271 222, +48 875 171 145 danguole@wp.pl
Agroturystyka Dom nad Gaładusią [Vergrößern - neues Fenster]
Standort: Na polosamotě Burbiszki nad jezerem Galaduš (Gaładuś), v malebné oblasti mírně zvlněných kopečků mezi Mazurskými jezery, pouze 1 km od hranic s Litvou. Příjezd až k domu je možný po úzké asfaltové silnici. Možnosti výletů do Wigierského národního parku (plavby na lodičkách, úzkokolejka, turistické, cyklistické i běžkařské stezky) i do sousední Litvy (akvapark a lázně Druskininkai atd.).
Unterkunft: Agroturistické hospodářství se samostatným dřevěným domem pro hosty. V domě jsou dva 2-lůžkové pokoje s vlastní koupelnou a dva 2-lůžkové pokoje se společným soc. zařízením, možnost přistýlek. Společný plně vybavený kuchyňský kout. Před domem je zahrada, altánek s posezením a možnost grilování. K hospodářství patří soukromá pláž u jezera i s loďkou. Možnost stravování (hospodáři připraví polská i litevská jídla, s použitím místních surovin).
Preis: 35 zł/os/noc, přistýlka 10 zł/noc, děti do 3 let bezplatně. Snídaně 15 zł, oběd 20 zł, večeře 23 zł.
Hinweise: Foto: Robert Vystrčil, 2014. Bezahlte Werbung.
Aktualisierung: 2. August 2014 10 0 mehr Infos...
Erholungsgebiet: Nationalpark Wigry (Seite 1/1) Seite anzeigen: 1